Veterinarijos akademijos darbuotojai dalyvavo orientacinėse varžybose – „Skaidrumo treniruotė“

Informacija atnaujinta: 2024-04-09 16:48
Veterinarijos akademijos darbuotojai dalyvavo orientacinėse varžybose – „Skaidrumo treniruotė“

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Veterinarijos akademijos darbuotojai, ieškodami naujų iššūkių ir siekdami burti akademinę bendruomenę skaidriai ir sąžiningai veiklai, dalyvavo antikorupcinėse orientacinėse varžybose „Skaidrumo treniruotė“.

Varžybų dalyviai pagal pateiktas užuominas turėjo surasti Kauno Laisvės alėjoje bei jos prieigose esančius konkrečius su skaidrumo tematika susijusius objektus ir prie jų nusifotografuoti.

Varžybų metu visus objektus surado ir greičiausiai finišo vietą pasiekė Veterinarinės patobiologijos katedros komanda pasivadinusi „Mikrobų antikūnai“, antrą vietą iškovojo Anatomijos ir fiziologijos katedros komanda „Anatomija“, tretieji liko Gyvūnų mitybos katedros darbuotojai, pasivadinę „Saulės spindulėlis“. Iš viso varžybose dalyvavo 8 akademijos darbuotojų komandos.

Antikorupcinio sąmoningumo didinimas, buriant akademinę bendruomenę įsitraukti į panašias veiklas, stiprina pasitikėjimą vieni kitais bei prisideda prie antikorupcinės aplinkos kūrimo Lietuvos aukštosiose mokyklose.

Varžybų organizatoriai: Specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyrius ir LSMU Veterinarijos akademija. 

Jei patiko ši skaidrumo rungtynių idėja ir norėtumte savo kolektyvui panašias varžybas organizuoti, kviečiame kreiptis į STT Antikorupcinio švietimo skyrių, svietimas@stt.lt