Konkurso „Būk sąžiningas“ nugalėtojai – Panemunės pradinė mokykla ir KTU Vaižganto gimnazija

Informacija atnaujinta: 2020-02-07 11:42
Konkurso „Būk sąžiningas“ nugalėtojai – Panemunės pradinė mokykla ir KTU Vaižganto gimnazija

Balandžio 8 ir 10 dienomis Kaune vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių antikorupcinių žinių ir kūrybos konkursas „Būk sąžiningas“, kuriame dalyvavo 3–4 ir 5–8 klasių mokiniai. Iš viso konkurse dalyvavo 30 Kauno mokyklų.

Konkurso dalyviai (5 mokinių komandos) turėjo atlikti 3 užduotis: nupiešti antikorupcinį plakatą, suvaidinti situaciją, susijusią su konkurso tema, ir parengti lankstinuką – „Kodėl naudinga būti sąžiningu?“

Jaunesniųjų mokinių amžiaus grupėje nugalėjo Panemunės pradinė mokykla, suvaidinusi linksmą ir visiems labai patikusį vaidinimą apie sumaniuosius kiškius, antrąją vietą iškovojo Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla, o trečioji vieta atiteko Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinei mokyklai.

Vyresniųjų mokinių amžiaus grupėje nugalėjo KTU Vaižganto gimnazijos komanda, parengusi kone geriausią lankstinuką ir komisiją pakerėjusi savo vaidyba, antroji vieta atiteko Tado Ivanausko gimnazijos komandai, o vos vienu balu mažiau surinkusi Žaliakalnio progimnazijos komanda liko trečia.

Konkurso nugalėtojams buvo įteikti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus ir Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjo padėkos raštai, atminimo dovanėlės.

Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriaus ir STT Kauno valdybos iniciatyva rengiamas konkursas vyko penktą kartą. Šios iniciatyvos suteikia galimybę jauniems žmonėms geriau suprasti, kas yra nesąžiningas elgesys tiek mokykloje, tiek suaugusiųjų gyvenime, taip pat suteikia žinių apie korupciją ir skatina jos netoleruoti.