Kauno rajono savivaldybės įmonės direktorius įtariamas įmonės lėšų iššvaistymu

Informacija atnaujinta: 2020-02-07 10:44
Kauno rajono savivaldybės įmonės direktorius įtariamas įmonės lėšų iššvaistymu

Vakar Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl Kauno rajono savivaldybės įmonės UAB „Komunalinių paslaugų centras“ darbuotojų galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, sulaikė šios įmonės direktorių G. R. Jo darbo vietoje buvo atlikta krata, paimti tyrimui reikšmingi dokumentai ir daiktai.

Tą pačią dieną sulaikytajam pareikšti įtarimai dėl turto pasisavinimo, turto iššvaistymo, piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo. Dėl padėjimo G. R. vykdyti nusikalstamas veikas pranešimas apie įtarimą taip pat įteiktas minėtos įmonės darbuotojui V. B. ir dar dviem kitų privataus kapitalo įmonių vadovams.

Atlikdami ikiteisminį tyrimą, STT pareigūnai surinko pakankamai duomenų, leidžiančių įtarti, kad G. R. neteisėtai už savivaldybės įmonės lėšas savo asmeninėms reikmėms įsigydavo įvairių daiktų, taip pat siekdamas turtinės naudos Kauno rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos skyriaus vedėjui N. K. suteikė galimybę pasinaudoti įmonės mokėjimo kortele pastarojo reikmėms. N. K. dėl naudojimosi svetima mokėjimo kortele taip pat pareikštas įtarimas.

UAB „Komunalinių paslaugų centras“ direktorius G. R. ir darbuotojas V. B. po apklausų uždaryti į areštinę. Artimiausiu metu bus sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių skyrimo.

STT atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.