Įsiteisėjo teismo nuosprendis ŠRAAD direktoriaus pavaduotojui

Informacija atnaujinta: 2020-02-07 10:43
Įsiteisėjo teismo nuosprendis ŠRAAD direktoriaus pavaduotojui

Šiaulių apygardos teismas, apeliacine tvarka išnagrinėjęs baudžiamąją bylą dėl Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (toliau – ŠRAAD) direktoriaus pavaduotojo A. P. nusikalstamų veiksmų, paliko galioti pirmosios instancijos Šiaulių apylinkės teismo 2013 m. birželio 28 d. paskelbtą nuosprendį ir ŠRAAD direktoriaus pavaduotoją pripažino kaltu dėl turto pasisavinimo, dokumentų klastojimo ir piktnaudžiavimo tarnyba. Pagal teismo sprendimą A. P. privalės sumokėti  6 500 litų baudą.

A. P. sūnus J. P., Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyresnysis specialistas, pripažintas kaltu dėl padėjimo pasisavinti turtą ir neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimo. Jam skirta bausmė – 3 900 litų bauda.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai, atlikę ikiteisminį tyrimą, nustatė, kad A. P. ir jo sūnus J. P. asmeniniais tikslais naudojosi ŠRAAD tarnybiniu automobiliu ir į asmeninius ar šeimos narių automobilių kuro bakus arba nešiojamas talpas pylėsi tarnybiniams automobiliams skirtą kurą. Be to, siekdamas nuslėpti turto pasisavinimą ir piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi, A. P. suklastojo tarnybinio automobilio kelionės lapus ir sunaudotų tepalų ir degalų ataskaitas.