Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

Infocentras

STT galvosūkių kambarį išbandė 300 dalyvių

2019-06-18

Ar žinojote, kad net 80 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad korupcija kenkia visuomenės gerovei, tačiau tik nedidelė lietuvių dalis mano, kad jie patys yra atsakingi už skaidrumo situaciją Lietuvoje? Siekiant paskatinti aktyvesnį piliečių įsitraukimą į kovą su korupcija STT visą mėnesį kvietė valstybės tarnautojus, verslo, sveikatos įstaigų, jaunimo atstovus ir kitas dažniausiai su korupcija galinčias susidurti grupes apsilankyti STT galvosūkių kambaryje ir išsivaduoti iš korupcijos pinklių.

Daugiau nuotraukų – STT feisbuke.

Skaityti toliau

#GyvenuSkaidriai Trakuose

2019-06-17

Birželio 14 dieną STT lankėsi Trakuose, kur trakiškius ir miesto svečius kvietė pasitikrinti savo atsparumą korupcijai ir gerinti žinias apie tai, kaip kiekvienas pilietis gali prisidėti prie skaidrumo Lietuvoje kūrimo. STT korupcijos detektoriaus pagalba akcijos dalyviai galėjo pasitikrinti tikėjimą savo jėgomis kuriant skaidrumą Lietuvoje, o taip pat išspręsti korupcijos testą ir sudalyvauti skaidrumo lenktynėse. Akcijoje dalyvavę Trakų rajono savivaldybės atstovai pabrėžė, kad savo darbe ypatingai akcentuoja skaidrumo svarbą ir bando diegti skaidrumo kultūrą darbuotojų gretose.

Daugiau nuotraukų iš akvijos Trakuose - STT Facebooke

Akcija ,„Gyvenu skaidriai" Kaune

2019-06-14

2019 m. birželio 13 dieną STT korupcijos detektorius keliavo į Kauną. Net ir vieną karščiausių šios vasaros dienų kauniečiai nevengė pasitikrinti savo tikėjimo skaidria Lietuva - entuziastingai žygiavo per korupcijos detektorių, sprendė testą apie korupciją ir dalyvavo skaidrumo lenktynėse. Prie akcijos prisijungė muitinės, prokuratūros, teismų atstovai, o ir miesto svečiai iš užsienio domėjosi šia antikorupcinio švietimo iniciatyva ir korupcijos situacija Lietuvoje.

Daugiau akcijos nuotraukų STT Facebooke

 

Akcija „,Gyvenu skaidriai" Panevėžyje

2019-06-10

Specialių tyrimų tarnyba (STT) tęsia antikorupcinio švietimo veiklas ir ragina visuomenę visoje Lietuvoje prisidėti prie skaidresnės Lietuvos kūrimo. Birželio 10 dieną STT lankėsi Panevėžyje, kur miesto gyventojus kvietė praeiti per korupcijos detektorių ir pasitikrinti, ar tiki, kad Lietuvos skaidrumas yra jų pačių rankose. Akcijos dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti skaidrumo lenktynėse ir pasitikrinti savo žinias apie korupciją spręsdami specialiai renginiui sukurtą testą apie korupciją. Prie akcijos prisijungė Kauno teritorinės muitinės, Kalėjimų departamento, Panevėžio pataisos namų ir Panevėžio savivaldybės savidaldybės atstovai, o miesto gyventojai noriai tikrinosi savo atsparumą korupcijai ir domėjosi galimybėmis aktyviau prisidėti prie skaidrumo Lietuvoje kūrimo.


Skaityti toliau

LRT: Apie mus ir korupciją

2019-05-17

Kaip visuomenė gali prisidėti siekiant sumažinti korupciją sveikatos apsaugoje – sistemoje, kurioje korupcija paplitusi bene labiausiai? Tęsiamas pokalbių ciklas su Čikagoje gyvenančiais lietuviais. Slaugytojos iš Šilutės Jurgitos Šedienes istorija. Laidoje dalyvavo ir Specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyriaus viršininkė Jurgita Razmytė, laikas 1:18:35.
Ved. Edvardas Kubilius.

|1|  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Kitas Kitas
geltonai-mėlyna linija