Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

Infocentras

LRT: Apie mus ir korupciją

2019-05-17

Kaip visuomenė gali prisidėti siekiant sumažinti korupciją sveikatos apsaugoje – sistemoje, kurioje korupcija paplitusi bene labiausiai? Tęsiamas pokalbių ciklas su Čikagoje gyvenančiais lietuviais. Slaugytojos iš Šilutės Jurgitos Šedienes istorija. Laidoje dalyvavo ir Specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyriaus viršininkė Jurgita Razmytė, laikas 1:18:35.
Ved. Edvardas Kubilius.

Kova su korupcija – visų Lietuvos piliečių reikalas

2019-05-16

Dalis Lietuvos gyventojų mano, kad atsakomybę dėl esamo korupcijos paplitimo Lietuvoje turėtų prisiimti valstybės institucijos ar politikai, tačiau nepakankamai įvertina savo vaidmenį, galimybes ir reikšmę, kuriant antikorupcinę aplinką. Šiandien startavo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) antikorupcinio švietimo iniciatyva „Lietuvos skaidrumas tavo rankose – išsivaduok iš korupcijos“, siekianti paskatinti visuomenę aktyviau įsitraukti į kovą su korupcija Lietuvoje.

„Vertinant Lietuvos antikorupcinę situaciją, matyti, kad nors ir mažėja visuomenės tiesioginė korupcinė patirtis, tačiau asmenys turėtų labiau įsitraukti į antikorupcinę veiklą. Didesnį korupcijos masto mažėjimą galėsime matyti tik tada, kai visuomenės nepakantumas korupcijai išaugs ir kiekvienas Lietuvos gyventojas jaus atsakomybę netoleruoti korupcijos, gyventi korupcijai atsparioje aplinkoje. Kova su korupcija – visų Lietuvos piliečių reikalas“, – sako STT direktoriaus pavaduotojas Egidijus Radzevičius.

Skaityti toliau

Antikorupcinio ugdymo galimybės bendrojo ugdymo mokykloje

2019-03-12

Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Antikorupcinio ugdymo galimybės bendrojo ugdymo mokykloje“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Jurgita Razmytė, Specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyriaus viršininkė; Benas Aldakauskas, Specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyriaus vyresnysis specialistas; moderuoja – Šarūnas Gerulaitis, Ugdymo plėtotės centro atstovas.

Teisėjų byla – pavojaus signalas

2019-03-01

Lietuvos žinios, 2019-03-01, Bernardas Gailius

Teismų sistemoje skiriama per mažai dėmesio antikorupcinei aplinkai kurti. Tuo įsitikinęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktorius Žydrūnas Bartkus.

„Lietuvos žinioms“ jis tvirtino besitikintis, kad skandalingas ikiteisminis tyrimas taps pakankamu pavojaus signalu teisėjų savivaldai ir paskatins ją bendradarbiaujant su STT ieškoti naujų sprendimų.

Praėjusią savaitę teisėsaugininkai sulaikė ilgametį Aukščiausiojo Teismo teisėją Egidijų Laužiką (vėliau jis buvo paleistas) ir kitus įvairių grandžių teisėjus bei penkis advokatus. Iš viso įtarimai pareikšti 28 asmenims, tarp jų – Druskininkų merui Ričardui Malinauskui.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, už įvairius palankius teisėjų sprendimus galbūt buvo žadėti ir mokėti kyšiai nuo 1000 iki 100 tūkst. eurų.

Skaityti toliau

|1|  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Kitas Kitas
geltonai-mėlyna linija