Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

Infocentras

STT dalyvavo KTU karjeros dienose 2019

2019-10-18

KTU „WANTed“ karjeros dienos 2019 – tai Kauno technologijos universiteto organizuojama didžiausia Baltijos šalyse studentų, absolventų ir įmonių atstovų kontaktų mugė. Joje buvome ir mes.

Visi studentai, susidomėję karjeros ir praktikos galimybėmis, siųskite savo CV el. paštu personalas@stt.lt.

Ačiū už gerą nuotaiką ir šiltą bendravimą!

Daugiau nuotraukų - ČIA.

STT Žinių radijuje – apie viešuosius pirkimus

2019-10-15

Valdžios planų didinti didžiąją dalį mokesčių fone Žinių radijo laidoje Ekonomika šiandien pokalbis apie sritį, kur tikrai galima sutaupyti mokesčių mokėtojų pinigų nelendant gilyn į jų kišenes – apie viešuosius pirkimus, vidaus sandorius, valdžios verslų plėtros tendencijas.

Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Valstybės kontrolės atstovai vienareikšmiški – kai nėra konkurencijos, kenčia ir vartotojai, ir verslas.

„Konkurento ir viešumo nebuvimas savaime reiškia skaidrumo ir galimos kritikos priimamiems sprendimams nebuvimą“, – laidoje kalbėjo STT Korupcijos prevencijos valdybos viršininkė Rūta Kaziliūnaitė.

Klausom laidos čia: https://bit.ly/33uknuk

 

Rudeninė STT korupcijos detektoriaus kelionė

2019-10-14

Specialiųjų tyrimų tarnybos korupcijos detektorius keliavo per miestus: Vilnių, Šiaulius bei Klaipėdą.

Miestų gyventojai buvo kviečiami praeiti per korupcijos detektorių ir pasitikrinti, ar tiki, kad Lietuvos skaidrumas yra jų pačių rankose.

Gyventojai linksmai nusiteikę tikrinosi, sprendė testą apie korupciją ir dalyvavo skaidrumo lenktynėse.

Daugiau nuotraukų iš Šiaulių rasite čia

Skaityti toliau

STT galvosūkių kambarį išbandė 300 dalyvių

2019-06-18

Ar žinojote, kad net 80 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad korupcija kenkia visuomenės gerovei, tačiau tik nedidelė lietuvių dalis mano, kad jie patys yra atsakingi už skaidrumo situaciją Lietuvoje? Siekiant paskatinti aktyvesnį piliečių įsitraukimą į kovą su korupcija STT visą mėnesį kvietė valstybės tarnautojus, verslo, sveikatos įstaigų, jaunimo atstovus ir kitas dažniausiai su korupcija galinčias susidurti grupes apsilankyti STT galvosūkių kambaryje ir išsivaduoti iš korupcijos pinklių.

Daugiau nuotraukų – STT feisbuke.

Skaityti toliau

#GyvenuSkaidriai Trakuose

2019-06-17

Birželio 14 dieną STT lankėsi Trakuose, kur trakiškius ir miesto svečius kvietė pasitikrinti savo atsparumą korupcijai ir gerinti žinias apie tai, kaip kiekvienas pilietis gali prisidėti prie skaidrumo Lietuvoje kūrimo. STT korupcijos detektoriaus pagalba akcijos dalyviai galėjo pasitikrinti tikėjimą savo jėgomis kuriant skaidrumą Lietuvoje, o taip pat išspręsti korupcijos testą ir sudalyvauti skaidrumo lenktynėse. Akcijoje dalyvavę Trakų rajono savivaldybės atstovai pabrėžė, kad savo darbe ypatingai akcentuoja skaidrumo svarbą ir bando diegti skaidrumo kultūrą darbuotojų gretose.

Daugiau nuotraukų iš akvijos Trakuose - STT Facebooke

|1|  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Kitas Kitas
geltonai-mėlyna linija