Mokomoji medžiaga

Informacija atnaujinta: 2020-03-09 10:35

Lenkijos centrinio kovos su korupcija biuro e. mokymai

Paspaudę šią nuorodą – https://szkolenia-antykorupcyjne.edu.pl – rasite Lenkijos centrinio kovos su korupcija biuro (lenk. Centralne biuro antykorupcyjne (CBA)) kolegų sukurtą e. mokymų modulį, kuriame atskleidžiamas korupcijos reiškinys ir pateikiamas antikorupcinių mokymų ciklas, skirtas viešojo sektoriaus atstovams, verslininkams ir jaunimui.

Mokymų turinys apima tris sritis: korupciją viešajame sektoriuje, korupciją verslo aplinkoje ir socialines korupcijos pasekmes. Korupcija – daugialypis reiškinys, todėl siūlome peržiūrėti visas temas.

Pateikiamas ir vertimas anglų kalba. Per sistemą galima klausytis paskaitų tik registruotiems vartotojams. Prisiregistruokite!

Mokomoji medžiaga bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviams

2005 metais Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose pradėtos diegti Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintos antikorupcinio ugdymo programos, parengtos VšĮ Šiuolaikinių didaktikų centro bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir „Transparency International“ Lietuvos skyriumi.

STT darbuotojai, bendradarbiaudami su savivaldybių švietimo skyrių atstovais, nuolat supažindina Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų vadovus su antikorupcinio ugdymo programos metodine priemone „Antikorupcinio ugdymo galimybės bendrojo lavinimo mokykloje“ ir teikia rekomendacijas dėl jos diegimo.

Vykdant Nacionalinės kovos su korupcija programos nuostatas antikorupcinio švietimo programas siekiama integruoti į istorijos, politologijos, etikos, tikybos pamokas. Lietuvos mokyklos raginamos aktyviai vykdyti pilietines antikorupcines akcijas, konferencijas, organizuoti debatus ir kitus renginius.

Metodinė priemonė „Antikorupcinio ugdymo galimybės bendrojo lavinimo mokykloje“ (lietuvių k.)
Metodinė priemonė „Antikorupcinio ugdymo galimybės bendrojo lavinimo mokykloje“ (anglų k.)
Metodinė priemonė „Antikorupcinio ugdymo galimybės bendrojo lavinimo mokykloje“ (rusų k.)