Pėsčiųjų žygis „Kiek toli gali eiti skaidrumas?”

Informacija atnaujinta: 2023-09-05 15:35

Specialiųjų tyrimų tarnyba ir Lietuvos šaulių sąjungos Suvalkijos šaulių 4-oji rinktinė kviečia jaunimą ir pilietinę visuomenę aktyviai ir turiningai praleisti laisvalaikį bei stiprinti pilietinį bei antikorupcinį sąmoningumą dalyvaujant pėsčiųjų žygyje „Kiek toli gali eiti skaidrumas?“.

Žygis vyks 2023 m. rugsėjo 30 d. Kazlų Rūdos savivaldybėje, maršruto atstumas – 15 km (trasa miško takais, suplanuota taip, kad žygis prasidės ir baigsis toje pačioje vietoje, todėl Jums nereikės rūpintis grįžimu atgal).

Žygio trasą įveikusiems dalyviams bus įteikti atminimo medaliai, organizatoriai vaišins kareiviška koše ir arbata.  

Maloniai kviečiame visus, norinčius dalyvauti, iki 2023 m. rugsėjo 18 d. užsiregistruoti, užpildant REGISTRACIJOS ANKETĄ

Iki renginio likus 5 dienoms, anketoje nurodytais kontaktais organizatoriai atsiųs detalią informaciją apie žygio maršrutą bei koordinates, kitą reikalingą informaciją.

Žygio „KIEK TOLI GALI EITI SKAIDRUMAS?“ PROGRAMOS APRAŠAS

Renginio programa*:


10.00–11.00 val. Dalyvių registracija, žygio pradžia.

10.00–14.00 val. Žygis.

14.00–15.00 val. Žygio pabaiga, košė ir arbata.

*renginio pabaigos laikas preliminarus.


SVARBU!

  • Pildant registracijos anketą būtina nurodyti dalyvio vardą, pavardę ir kontaktus.
  • Žygyje dalyvaujant su nepilnamečiais asmenimis, anketoje nurodomas jų skaičius (kitų asmens duomenų nurodyti nereikia). Užregistruodamas nepilnametį asmenį kartu dalyvauti žygyje, suaugęs asmuo patvirtina, kad yra gautas jo tėvų ar globėjų sutikimas dėl jo dalyvavimo.
  • Renginys nemokamas.
  • Už savo sveikatą ir saugumą žygio dalyviai atsako patys.
  • Dalyviams rekomenduojama atsižvelgiant į oro sąlygas pasirūpinti patogia apranga, avalyne, apsauga nuo saulės ir vabzdžių bei geriamuoju vandeniu ir lengvais užkandžiais.
  • Renginio metu bus fotografuojama ir/ ar filmuojama.
  • Kilus klausimų (dėl registracijos ar kt.), kviečiame kreiptis tel. +370 685 02 132 arba el. paštu laura.strukaityte@stt.lt